ZETOR zve k oslavám 70. výročí značky

Brno, 17. května 2016 – Letos v březnu uplynulo přesně 70 let od doby, kdy se první traktory značky ZETOR dostaly k zákazníkům. Oslavy významného jubilea odstartují v květnu řadou akcí pro veřejnost, zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance. ZETOR TRACTORS a.s. během nich zábavnou formou přiblíží svou historii i budoucí směřování. Hlavní oslavy proběhnou v Brně a jednotlivé akce se plánují i v dalších státech, ve kterých značka působí.

„Oslavu sedmdesátých narozenin značky vnímáme jako významnou událost. Hlásíme se k historickému odkazu, minulost je pro nás zavazující a inspirující, ovšem pozornost věnujeme budoucnosti. Proto i oslavy budou probíhat nejenom jako připomínka historie, ale hlavně jako představení budoucnosti značky ZETOR. Připojte se k oslavám a užijte si je. Jste srdečně zváni,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Oslavy zahájí ZETOR TRACTOR SHOW – akce pro zvané české a slovenské zákazníky a obchodní partnery. První zastávka této akce proběhne již 19. 5. 2016 v Brně. Celodenní program pro zaměstnance a veřejnost se koná 21. 5. 2016. Návštěvníci se během akce budou moci svézt v traktorech, pobavit se v rámci doprovodného programu i navštívit ZETOR GALLERY, která bude po 18. hodině součástí Brněnské muzejní noci.

Zetor by Pininfarina 1620

„Vedle dobových traktorů budou k vidění nové moderní stroje a vystavena bude i ztělesněná budoucnost traktorů ZETOR, moderní a elegantní designový koncept ZETOR by Pininfarina. Cílem je představit návštěvníkům značku a společnost jako moderní a dynamicky se rozvíjející,“ doplňuje Margaréta Víghová.

Do oslav se následně zapojí i zahraniční partneři. „Vedle ČR se oslavy budou konat v Německu, kde otevíráme pobočku německé afilace a zákazníky zveme na ZETOR TRACTOR SHOW. Zároveň při příležitosti 70. výročí otevíráme v srpnu nové sídlo a showroom v Polsku. Další akce a zastávky v rámci ZETOR TRACTOR SHOW se budou konat v Litvě a v Maďarsku. Narozeninový program v rámci veletrhů připravuje Velká Británie a Francie. Ve státech Beneluxu budou oslavy směřovány na obchodní partnery a rozvoj dealerské sítě v této oblasti. Skandinávie připravuje kulturně společenský program, jako je např. spanilá jízda na traktorech ZETOR s cílem dosáhnout polárního kruhu. Oslavy budou probíhat i na mnoha dalších místech po celé zemi,“ upřesňuje Margaréta Víghová.


Komentáře  

 
0 #1 Jaroslav 2016-05-18 14:28
Jako bývalý zaměstnanec Zetoru bych se rád zůčastnil oslav 70 výročí.Tak kdy a kde se mohu zůčastnit.Děkuji za odpověd Štajnc Jaroslav
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  810111213
14151620
2124252627
28293031   
Nejbližší akce
23.01. SHOW stání - Stand-up comedy..
14.02. S batohem do Peru..
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)