V centru Brna řádili v sobotu agresivní opilci

OpilciBrno, 15. srpna 2011 (MEDIAFAX) - Agresivní podnapil mladíci se během víkendu v centru Brna dvakrát střetli s policisty. V pondělí to sdělila policejní mluvčí Andrea Straková.

 

V sobotu po půlnoci se v Masarykově ulici povaloval na zemi čtyřiadvacetiletý muž a rozhazoval kolem sebe plastové masky. "Na projíždějící hlídku již z dálky sprostě pokřikoval, pak se zvedl a skočil na bok služebního vozidla," řekl Straková.

 

Mladík byl silně opilý, nereagoval na výzvy policistů a byl agresivní. Hlídka jej proto po krátké potyčce v poutech eskortovala na služebnu. "Vzhledem k tomu, že výtržník nadýchal více jak dvě promile alkoholu, strávil zbytek noci v policejní cele," řekla mluvčí.

Obdobnou zkušenost ze sobotní noci udělala o pár metrů dál jiná policejní hlídka. "V Benešově ulici k policistům přistoupil neznámý mladík a bezdůvodně jim začal sprostě nadávat," řekla Straková.

Hlídka čtyřiadvacetiletého opilce vyzvala, aby se legitimoval, mladík ale začal utíkat. "Hlídka jej dostihla. Protože se muž hned začal prát, nasadili mu policisté po potyčce pouta," řekla policejní mluvčí. Mladík pak strávil noc v policejní cele - ještě předtím ale nadýchal bezmála dvě promile alkoholu.

 

Jiří Nováček, foto: ilustrační

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit