Automobilový závod kolem Mohyly míru ukončí vrchařskou sezónu

zavody_do_vrchuÚjezd u Brna, 18. října 2012 – Automobilový závod do vrchu kolem Mohyly míru v Újezdu u Brna ukončí o víkendu 20. a 21. října sezónu 2012. Na posledním letošním závodu seriálu Maverickrescue Euro Cup se představí čeští i zahraničí jezdci, včetně těch, kteří se účastní mistrovství Evropy. O akci za organizátory informoval Aleš Gänsdorfer. Vstup je zdarma.

Aktuálně je do závodu přihlášeno 76 jezdců ze čtyř zemí. Ti, kteří mají zájem v závodu startovat, se mohou registrovat na oficiálních stránkách Maverickrescue Euro Cupu www.maverickrescue.cz. Start závodu je naplánován na 12:30.

Na trati o délce 2600 metrů a bude umístěna pouze jedna umělá zatáčka. Na startu bude umístěn světelný displej, na kterém budou moci diváci sledovat průběžné časy jezdců a jejich umístění ihned po průjezdu cílovou čárou. Moderování celého víkendu bude zajišťovat showman Vlado Miklošik. Stejně jako na všechny předešlé akce dorazí oficiální fotograf Maverickrescue Euro Cupu Zbyněk Zálešák a také kameraman Miroslav Gregorovič, který zajistí dostatečné množství záběrů na zpracování pro videa jízdy závodníků.

Jako rozloučení s letošní vrchařskou sezónou organizátoři připravili na páteční a sobotní večer hudbu, tanec a zábavu. Během nedělního dne se uskuteční focení profesionálního kalendáře ze závodů MREC a týmu HM-Motorsport. Na závěrečném vyhlášení seriálu Maverickrescue Euro Cup 2012 bude možnost si tento kalendář zakoupit. Výtěžek z prodeje bude věnován Dětskému domovu pro těžce postižené děti LILA Otnice.

(red)


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit