Utkání Slavie a Zbrojovky policisté vyhodnotili jako rizikové, budou na něj dohlížet

Praha, 23. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Na zápas mezi fotbalovými týmy SK Slavia Praha a FC Zbrojovka Brno na stadionu v pražském Edenu budou ve čtvrtek dohlížet policisté. Uvedl to mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. "Prvoligové utkání mezi Slavií a Zbrojovkou začíná v půl šesté," upřesnil Hulan. Podle jeho slov se jedná o tzv. rizikový zápas a tak pražská policie nasadila v souvislosti s ním bezpečnostní opatření.

1FC_Brno_Zbrojovka_hraci_thumb_thumb

Na tom se budou podílet policisté antikonfliktního týmu, dopravní a pořádkové služby. "V pohotovosti samozřejmě budou i policisté speciální pořádkové jednotky a pohotovostní motorizované jednotky," podotkl policejní mluvčí. Celkově bude do bezpečnostního opatření nasazeno několik desítek pražských policistů.

Bezpečnostní opatření policie konzultuje s pořadateli a vedením klubů.

Jan Šrámek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...