Hokejový útočník Jaroslav Svoboda už nebude pokračovat v Brně

Brno, 15. května 2012 (MEDIAFAX) - Hokejový útočník Jaroslav Svoboda se s vedením extraligového vicemistra Komety Brno nedohodl na podmínkách nové smlouvy a v hlubu končí. Informaci v úterý přinesly oficiální stránky jihomoravského klubu. Zatímco Jakub a Tomáš Svobodové budou dres Komety oblékat i v sezoně 2012/2013, nejstarší z tria Svobodů - Jaroslav se s klubem nedokázal dohodnout na nové smlouvě a již si hledá nové angažmá. Po Hovim, Vašíčkovi a Balejovi je tak čtvrtým hráčem stříbrné party, který smlouvu na jihu Moravy neprodloužil.

Jaroslav Svoboda hrál za Kometu tři sezóny, ta poslední byla nejúspěšnější. Po dvou představeních v bojích o udržení nakoukl jednatřicetiletý hráč do vyřazovacích bojů a s brněnským týmem absolvoval jízdu snů, která skončila až ve finále. Autor tří gólů a tří asistencí v play-off byl stabilním členem modrobílého týmu.

"Jardovi za tři roky, které v Kometě odehrál, moc děkujeme a přejeme mu hodně štěstí v jeho budoucím týmu. I když teď odchází, není vyloučeno, že se do Komety zase někdy vrátí," řekl sportovní manažer Komety Pavel Zubíček na adresu rodáka ze Štenberku, který si zahrál i finále Stanley Cupu.

Pavel Urban

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit