Nemáme se za co stydět, řekl po prohře Komety Divíšek

Pardubice, 9. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisté Komety Brno prohráli pondělní první finálový zápas play-off extraligy na ledě Pardubic 4:5 po prodloužení, útočník hostů Tomáš Divíšek ale flintu do žita nehází. Věří, že už v úterý bude na ledě úplně jiný tým. Brňané na východě Čech čtyřikrát prohrávali, vždy ale dokázali srovnat a nakonec dovedli zápas až do prodloužení. V něm gól nepadnul a o vítězi rozhodly nájezdy. Jako jediný se prosadil kapitán Pardubic Petr Koukal, vedení v sérii 1:0 se tak ujali domácí.

"Penalty jsou loterie, tam jde o to, jak jsou šťastní střelci i gólmani. Tak jsou nastavená pravidla a soupeř to holt zvládl lépe než my. Ale nemáme se za co stydět. Hráli jsme dobrý hokej, bohužel nám to nevyšlo. Teď je před námi další duel a musíme ho zvládnout. Snad se nám to podaří," burcuje vůdce Komety Tomáš Divíšek.

Hosté byli v závěru lepším mužstvem, rozhodující trefu ale nepřidali. "Šťastné vyrovnání na 4:4 nás nakoplo, v prodloužení jsme hráli dobrý hokej, ale bohužel to nevyšlo. Hodně jsme chtěli, jenže tentokrát to prostě nevyšlo," pokrčil rameny.

Příliš pesimistická slova nevolil ani trenér Komety Zdeněk Venera. "Byl to kvalitní zápas. Mrzí nás, že jsme ani jednou nevedli, na druhou stranu si ceníme toho, že jsme čtyřikrát prohrávali a čtyřikrát jsme dokázali vyrovnat. Určitě to z naší strany nebyl mizerný výkon," zdůraznil zkušený kouč.

Ondrej Huml

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit