Útočník Divíšek se v úterý připojil k hokejistům brněnské Komety

Brno, 15. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Vedení hokejové Komety Brno uvolnilo na hostování do Mladé Boleslavi slovenského forvarda Andreje Podkonického, opačným směrem zamířil útočník Tomáš Divíšek, který už na jihu Moravy působil. Zkušený hráč se hned v úterý připojil k novému týmu a o den později nastoupí proti Vítkovicím. Divíšek odehrál za Kometu v extraligovém ročníku 2009/10 dohromady 28 utkání, v nichž si připsal šest branek a stejný počet asistencí. Přestože patřil Mladé Boleslavi, odehrál část letošní sezony ve švýcarském Davosu, a po návratu podepsal v Brně kontrakt do konce dubna příštího roku.

"Týden jsem byl doma. Měl jsem rozjednané další nabídky, stále se čekalo, co bude. V pondělí večer jsme se nakonec dohodli, že se vrátím do Komety," uvedl na webu brněnského klubu Divíšek, který absolvoval v nejvyšší švýcarské soutěži sedm utkání.

"S tímto angažmá mohu být spokojen. Chtěl jsem tam podepsat smlouvu, ale prostě to nedopadlo. Měli spoustu zraněných hráčů, tak jsem nastupoval. Když se uzdravili, moc prostoru jsem už nedostal. Nevyšlo to a teď už je to jedno. Jsem tady a těším se," poznamenal dvaatřicetiletý forvard. "V Brně si nemůžu na nic stěžovat. Tady to bylo vždycky perfektní. Mluví se o tom pořád, ale znovu musím říct, že fanoušci jsou zde skvělí," dodal.

Obnovenou premiéru si Divíšek odbude hned ve středu, kdy Kometa hostí Vítkovice. "Vím, že se teď hraje prakticky obden. S klukama jsem se bavil po tréninku a říkali mi, že jsou všichni polámaní, tak snad budou v pohodě. Někteří trénink vynechali a dostali volno. Jsem rád, že hned zítra hrajeme a doufám, že zvítězíme," prohlásila brněnská posila.

Petr Říha

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit