Písničkáři zvou do Café Práh na další Open Mic

Brno, 30. srpna 2012 – V úterý 4. září se v bezbariérovém Café Práh v brněnské Vaňkovce uskuteční písničkářské setkání nazvané Open Mic na prahu. Hlavním hostem v pořadí již devátého večera bude skladatel a zpěvák Roman Dragoun. V kratších blocích se dále představí pouliční harmonikářka Krystyna Skalická a písničkáři Anna Dvořáková, Magdalena Hulcová a Aleš Vosáhlo. Kromě nich může ovšem vystoupit i kdokoli z příchozích.

RomanDragoun

„Open Mic je otevřený skutečně pro každého. Nerozhodují zkušenosti, míra profesionality, věk nebo politická orientace. Svou chvíli pozornosti si zaslouží každý, kdo o ni stojí," říká základní princip pořadu jeden z pořadatelů Ondřej Machát. „Rostoucí zájem svědčí o tom, že podobná platforma tady v Brně dosud chyběla a o to větší má nyní smysl," dodává.

Open Mic na prahu si již vytvořil slušnou diváckou základnu. Je večerem určeným pro muzikanty a básníky bez rozdílu věku, žánru či zkušeností, kteří mají chuť a odvahu vystoupit se svými autorskými počiny. Druhou cílovou skupinou jsou pak návštěvníci, kteří jsou ochotni dát takzvaně „písni uši!".

Akce se koná každé první úterý v měsíci v nekuřácké kavárně Café Práh, která je umístěna v klidné ulici na vnější straně Vaňkovky, přímo naproti Wannieck Gallery (Ve Vaňkovce 1). Ta nabízí přátelské prostředí pro malé i velké, cyklisty i vozíčkáře. Výše vstupného je dobrovolná.

Open Mic na prahu podporuje Nadace Život umělce. Zájemci z řad písničkářů i posluchačů najdou další podrobné informace na internetových stránkách www.openmic.eu.

foto: Roman Dragoun, archiv pořadatelů


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události