Progres 2 opráší legendární Dialog s vesmírem

Buchlovice, 27. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Na legendární multimediální projekt Dialog s vesmírem brněnské rockové skupiny Progres 2 se mohou těšit návštěvníci pátečního koncertu v zámeckém amfiteátru v Buchlovicích. Diváky čeká jako host i další brněnská legenda Futurum, upozornil Vítězslav Chromek z pořádající agentury Vichr Production.

progres2

Pro Progres 2 je vystoupení na Slovácku zároveň jeho letošním závěrečným letním koncertem. Kapela se totiž zapojila do maratonu vystoupení po českých a moravských hradech a zámcích v rámci multižánrového festivalu Hradologie a po buchlovickém vystoupení ohlásila oddych. Na pódia se opět vrátí až 4. října v brněnském klubu Mersey.

"V každém případě jsme si dobře zahráli. Zvuk, zázemí, prostředí, počasí i nálada v publiku a na jevišti - vše bylo bezva," vyjádřili se členové legendární kapely k letní šňůře na své webové stránce.

Páteční večer v Buchlovicích slibuje naprosto originální koncert Progresu 2, na kterém zazní v první části průřez dosavadní tvorbou a ve druhé části čtyřicetiminutová sekce z Dialogu s Vesmírem včetně velkoplošných projekcí a dechové sekce. "Návrat k tomuto programu se koná po dlouhých třiceti letech," podtrhl Chromek.

Progres 2 vystoupí v nejsilnější sestavě: Pavel Váně - zpěv, kytary, Zdeněk Kluka - bicí,zpěv, Miloš Morávek - kytary, Pavel Pelc - baskytara, Roman Dragoun - klávesy, zpěv

V první části večera vystoupí další brněnská legenda Futurum s Best Of, poté Progres 2 uvedou průřez tvorbou od Mauglího až po Třetí knihu džunglí. Třetí část koncertu bude patřit právě Dialogu s Vesmírem.

Koncert v buchlovickém zámeckém amfiteátru začíná v pátek 31. srpna ve 20. hodin, informace k akci lze najít také na www.vichr.cz

Zdeněk Matyáš, foto: Progres 2, zdroj: oficiání stránky kapely

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události