Koncertní turné Dana Bárty a Dary Rolins odstartuje v březnu v Brně

Praha, 24. ledna 2011 - Zpěvák Dan Bárta se svojí skupinou Illustratosphere vyjede v březnu na společné koncertní turné se zpěvačkou Darou Rolins. Sdělila to producentka turné Jana Pexová. "Ke spolupráci se Bárta a Rolins rozhodli na základě společného vystoupení na Žebříku v Plzni, kde se po letech opět potkali na pódiu, zavzpomínali na úspěšný projekt Sexy Dancers a zjistili, že mají chuť společně pracovat," uvedla Pexová.

Barta

Fanoušci se mohou těšit na duety skupiny Illustratosphere, skladby z repertoáru Dary Rolins či převzaté skladby jiných interpretů. Podle organizátorů půjde o velikou hudební událost. "Sám jsem zvědav, jak to dopadne, ale těším se. Ten žánrový přesah, který v téhle sestavě máme, je - málo platné - velmi slibný. Těším se převelice," uvedl Dan Bárta.

Koncertní šňůra odstartuje 8. března v Brně. Na plánu mají interpreti například zastávky v Olomouci, Zlíně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Praze, Benešově u Prahy, Krnově či Jablonci nad Nisou. V říjnu 2011 potěší Rolins a Bárta své fanoušky na Slovensku.

 

Katerina Vlasáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...