O Bobbyho McFerrina je zájem, koncerty v Brně budou dva

Brno, 23. ledna 2011 - Pro velký zájem přidal zpěvák Bobby McFerrin další koncert v Brně, který se uskuteční 30. března od 19 hodin v hale Vodova. V pátek o tom informovala Lucie Čunderlíková ze společnosti Smart Communication.Organizátoři se po dohodě s McFerrinem rozhodli přidat koncert poté, co byly všechny vstupenky na jeho vystoupení 29. března v Brně vyprodány během několika týdnů. Oba koncerty se uskuteční v rámci 10. ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno.

 

bobby

"Ačkoliv nebylo žádným tajemstvím, že Bobby McFerrin má v České republice obrovský počet příznivců, rychlost s jakou vstupenky na první koncert zmizely, nás samotné příjemně překvapila. Jsme proto nesmírně rádi, že můžeme vyjít vstříc všem, kteří si tento úžasný zážitek nechtějí nechat ujít," uvedl Vilém Spilka z organizačního týmu.

Od 26. ledna budou prostřednictvím sítě Ticketstream v prodeji vstupenky v ceně od 990 do 1990 korun. Stejně jako v případě prvního koncertu budou mít zájemci možnost si zakoupit VIP vstupenku, která zahrnuje nejlepší místa v hledišti, a zároveň nabízí luxusní občerstvení formou rautu.

Bobby McFerrin je desetinásobný držitel cen Grammy, autor hitu Don’t Worry, Be Happy!, uznávaný dirigent i skladatel filmové hudby. Podle hudebních kritiků patří mezi hudební fenomény současnosti. Na svém kontě má tři desítky alb, kterých se doposud prodalo přes 20 milionů kopií. Rád střídá různé hudební žánry, nejčastěji kombinuje jazz a klasickou hudbu. Bobby McFerrin vystupoval v České republice zatím čtyřikrát a jeho koncerty vždy provázel obrovský zájem publika.

Katerina Vlasáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události