O Bobbyho McFerrina je zájem, koncerty v Brně budou dva

Brno, 23. ledna 2011 - Pro velký zájem přidal zpěvák Bobby McFerrin další koncert v Brně, který se uskuteční 30. března od 19 hodin v hale Vodova. V pátek o tom informovala Lucie Čunderlíková ze společnosti Smart Communication.Organizátoři se po dohodě s McFerrinem rozhodli přidat koncert poté, co byly všechny vstupenky na jeho vystoupení 29. března v Brně vyprodány během několika týdnů. Oba koncerty se uskuteční v rámci 10. ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno.

 

bobby

"Ačkoliv nebylo žádným tajemstvím, že Bobby McFerrin má v České republice obrovský počet příznivců, rychlost s jakou vstupenky na první koncert zmizely, nás samotné příjemně překvapila. Jsme proto nesmírně rádi, že můžeme vyjít vstříc všem, kteří si tento úžasný zážitek nechtějí nechat ujít," uvedl Vilém Spilka z organizačního týmu.

Od 26. ledna budou prostřednictvím sítě Ticketstream v prodeji vstupenky v ceně od 990 do 1990 korun. Stejně jako v případě prvního koncertu budou mít zájemci možnost si zakoupit VIP vstupenku, která zahrnuje nejlepší místa v hledišti, a zároveň nabízí luxusní občerstvení formou rautu.

Bobby McFerrin je desetinásobný držitel cen Grammy, autor hitu Don’t Worry, Be Happy!, uznávaný dirigent i skladatel filmové hudby. Podle hudebních kritiků patří mezi hudební fenomény současnosti. Na svém kontě má tři desítky alb, kterých se doposud prodalo přes 20 milionů kopií. Rád střídá různé hudební žánry, nejčastěji kombinuje jazz a klasickou hudbu. Bobby McFerrin vystupoval v České republice zatím čtyřikrát a jeho koncerty vždy provázel obrovský zájem publika.

Katerina Vlasáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...