Lupič v Brně namířil na obsluhu herny pistoli a odnesl si 20 tisíc korun

Brno, 16. února 2012 (MEDIAFAX) - Až desetileté vězení hrozí za loupež neznámému pachateli, který s pistolí přepadl v Brně barmanku v herně. Odnesl 20 tisíc korun, řekl brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb. Loupež se stala během února v Molákově ulici, ale policie o ní informovala až nyní. "Pachatel se obsluhy zeptal, jestli je v podniku sama. Když řekla, že ano, odpověděl jí slovy - to máte blbé. Namířil na ni zbraň a požadoval peníze," popsal Šváb. Kromě peněz chtěl muž také mobilní telefon, ale žena mu ho odmítla vydat.

Pistole-v-ruce-03

Lupič měl okolo 40 let, byl vysoký 180 centimetrů a střední postavy. "Na sobě měl světle modrou šusťákovou bundu s kapucí přes hlavu, na které měl ještě kšiltovku. Podle obsluhy byl cítit alkoholem, byl neoholený a špatně artikuloval. Na levé ruce měl zranění," dodal Šváb s tím, že policie přijme od veřejnosti jakékoliv informace na lince 158.

Lenka Horáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...