Hledá se nejlepší startup, vítěz získá peníze i odbornou pomoc

Brno, 5. září 2017 - Mnoho lidí má skvělé nápady, ale je třeba je umět zrealizovat. V tom už pomůžou odborníci v novém kole soutěže Nejlepší Startup 2017. Vítěz získá příspěvek na rozjezd podnikání a přístup ke klíčovým investorům.

startup businessman

Začínajícím společnostem a živnostníkům se otevírá jedinečná šance. Úspěšnými startupy byly v minulosti třeba Google, Apple, Facebooku nebo Instagram. U nás například internetový vyhledávač letenek po celém světě Kiwi.com. Stejnou cestou můžou jít i další, kteří se přihlásí do soutěže Nejlepší Startup 2017. Ta pomůže novým firmám rozčeřit vody českého byznysu!

Slavnostní vyhlášení proběhne v Praze na Žofíně v přímém přenosu ČT24 za účasti více než 400 hostů. Úspěšným se otevře cesta k účasti v akceleračním programu StartupYardu s možností získat až 30 000 eur a vedení od významných investorů.

Přihlásit se může firma nebo živnostník s maximálně tříletou podnikatelskou historií, a to do 31. října 2017 na webu firmaroku.cz. Stačí se vyznačovat inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost nebo určitý sektor. Důraz je kladen především na inovace v oblasti technologií. Stranou pozornosti nezůstanou ani zajímavé příběhy zakladatelů i samotných společností. Vítěze určí celostátní porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z České republiky i zahraničí.

Vloni se vítězem stala společnost Neuron soundware, která pomocí analyzování zvuků odhaluje poruchy na strojích. Tato inovativní česká společnost se zabývá především vývojem technologie umělé inteligence, která se učí rozpoznávat zvuky a jejich prostřednictvím odhalovat závady na různých zařízeních a strojích. Před měsícem Neuron soundware získal investici 16 milionů korun od J&T Ventures na vylepšení současné technologie a na rozšíření okruhu zákazníků o letecký, železniční a automobilový průmysl.

Hlavním partnerem kategorie Nejlepší Startup je Česká spořitelna a odborným garantem je akcelerátor StartupYard.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...