Realitní kancelář Matras & Matras získala prestižní ocenění „Skokan roku“

Brno/Praha, 11. října 2012 – Brněnská společnost Matras & Matras reality získala prestižní ocenění „Skokan roku“ v kategorii Reality udělený Hospodářskou komorou České republiky na základě nominace Asociace realitních kanceláří v rámci soutěže Český Patron 2011.

Ruce-podane-01

Soutěž byla vyhlášena v květnu, probíhala do konce září a ve středu 10. října vyvrcholila slavnostním vyhlášením vítězů. Porota, jmenovaná z řad odborníků, významných osobností podnikatelské sféry v ČR a zástupců vyhlašovatele, zasedala dne 25. září pod vedením předsedy pana Jiřího Mosera z Price Watterhouse Coopers ČR a vybrala oceněné společnosti v pěti základních kategoriích.

„Podnikatelé produkují bohatství této země a z drtivé většiny finančně zajišťují chod státu a výplaty zaměstnanců. Jsou tak svým způsobem ekonomickými patrony České republiky. Hospodářská komora České republiky jako největší organizace, zastupující podnikatelskou sféru v naší zemi, chce prostřednictvím této soutěže vyzdvihnout a veřejně prezentovat alespoň ty podnikatele, kteří jsou špičkami ve svém oboru a mohou se za rok 2011 pochlubit výrazným úspěchem v dané oblasti,“ připomněl základní ideu projektu prezident Hospodářské komory ČR Petr Kužel.

“Toto ocenění je pro nás potvrzením férové a kvalitní práce našich makléřů a velkým závazkem vůči našim klientům na realitním trhu. Děkuji našim kolegům v obrou, klientům, máme vždy otevřené dveře pro férové a kvalitní makléře, kteří nás posouvají dál,” Uvedl při vyhlášení Tomáš Matras, jednatel Matras & Matras.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN