Ikea začíná s rozsáhlou přestavbou přízemí

Brno, 7. února 2011 - Brněnská Ikea zahájila přestavbu přízemních prostor obchodního domu s nábytkem. Změny, které proběhnou v oddělení s doplňky, mají zákazníkům přinést především pohodlnější orientaci mezi zbožím. Rekonstrukce potrvá do konce března, v průběhu její realizace však nebude provoz obchodního domu omezen.

ikea


V rámci zahájené rekonstrukce je plánováno přehlednější uspořádání zboží, položení nové podlahy a snížení regálů tak, aby byly produkty pohodlně dostupné. Úpravy se v brněnské Ikea dotknou celého oddělení s doplňky, které se nachází v přízemí prodejny. Přestavba bude postupovat od schodů z restaurace až po prostory samoobslužného skladu. Cílem rekonstrukce je posílení přehlednosti prodejních prostor a zkvalitnění nákupního procesu.

„Jedná se o největší proměnu nákupních prostor od rozšíření obchodního domu, které probíhalo před třemi lety. Neustále se snažíme o vylepšování služeb zákazníkům. Plánované změny by měly usnadnit orientaci a zefektivnit čas nákupu,“ sdělila Dagmar Juřičková, marketingová manažerka Ikea Brno. „Kromě lepení podlahy chceme celou přestavbu zvládnout vlastními silami, budou se na ní tedy podílet výhradně zaměstnanci. Zákazníkům samozřejmě i po dobu úprav poskytneme služby, na které jsou u nás tradičně zvyklí,“ zdůraznila Juřičková.

Nejnáročnější součástí rekonstrukce bude právě pokládání nové podlahy, které se bude provádět v několika fázích. Jednotlivé úseky budou vždy předem vyklizeny a zboží přemístěno do jiných prodejních prostor. Vlastní položení podlahy bude probíhat vždy přes noc. Nová podlahová krytina má přinést lepší funkční i estetické vlastnosti. Beton totiž bude nahrazen linoleem, které tlumí kroky a zároveň lépe odráží světlo. Vystavené zboží tak bude kvalitněji nasvíceno.

„Celou akci jsme důkladně naplánovali, abychom zajistili hladký průběh. Vše je pečlivě rozfázováno do několika etap. Jednotlivé úseky zboží budou v průběhu rekonstrukce přesunuty na jiné provizorní prodejní místo. Zákazníci se proto nemusejí nákupu v průběhu úprav obávat,“ uvedla Dagmar Juřičková z Ikea Brno s tím, že nábytková část v prvním patře ani restaurace nebudou
přestavbou vůbec zasaženy.

red


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   5  6
  7  8  910111213
14151617
2122232425
282930    
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN