Lidé se mohou registrovat na prohlídky stavby haly ARENA BRNO

Brno, 23. dubna 2024 - Registrace přes internet a pak jen pevná obuv a pohodlné oblečení. Stačí málo a zájemci si mohou projít stavbu multifunkční haly ARENA BRNO a dozvědět se nejčerstvější informace i zajímavosti přímo od stavbařů.

zelezobeton

„Zatím jsme na prohlídky stavby ARENY BRNO otevřeli tři termíny. První je určen návštěvníkům Stavebního veletrhu a Festivalu architektury, kde halu prezentujeme i prostřednictvím 3D modelu, další dva pro širokou veřejnost. V dubnu a v květnu bude vytvořen koridor až na okraj stavební jámy, takže lidé uvidí opravdu zblízka, jak vypadají základy takto velké stavby, v červnu pak umožníme průchod i přes samotnou vznikající halu. Prohlídky povedou přímo stavbaři ze zhotovitelské firmy HOCHTIEF CZ, kteří budou připraveni odpovědět na dotazy například o použitých technologiích a materiálech, na místě bude také info stránek zaměřený na projekt multifunkční haly. Další exkurze pak plánujeme na podzim,“ uvedl předseda představenstva městské společnosti ARENA BRNO Petr Kratochvíl.

„Multifunkční aréna patří k největším strategickým projektům města Brna. Jsem rád, že bude mít veřejnost jedinečnou možnost prohlédnout si zblízka stavbu největší a nejmodernější haly v Brně, která se stane centrem sportovního a kulturního dění v regionu,“ dodal 1. náměstek primátorky René Černý.

Zdroj: TIS MMB, foto: Ingimage


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...