V Žebětíně vznikne nové workoutové hřiště

Brno, 16. dubna 2024 - Nové workoutové hřiště vznikne nad úřadem městské části Brno-Žebětín u průchodu k základní škole. Dosud zde takové hřiště chybělo. Stavba hřiště začne od poloviny května a plánuje se jeho dokončení do konce září. Hodnota tohoto projektu je odhadována na přibližně 2 miliony korun.

workout zeny

„V současné době nemáme žádné takové hřiště pro starší děti. Na ploše nad žebětínským úřadem se sice nacházejí cvičební stroje, ale nejsou využívány v plné míře. Tyto stroje raději přemístíme do lokality základní školy a vznikne tak moderní workoutové hřiště. To mohou navštěvovat děti ze základní školy ale i místní,“ informoval starosta MČ Brno-Žebětín Vít Beran (KDU-ČSL).

Tento nový areál bude umístěn na strategickém místě, které spojuje centrum městské části s základní školou, a bude tak velmi přístupný pro žáky i veřejnost. Díky tomu budou mít žáci možnost cvičit nejen v odpoledních hodinách po škole, ale i o víkendech mimo areál školy. Součástí hřiště bude také stůl na stolní tenis.

Foto: Ingimage


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...