Hřiště při ZŠ Zemědělská čeká rekonstrukce

Brno, 9. července 2013 - Další brněnská škola bude disponovat kvalitním sportovním zázemím. Při Základní a mateřské škole Zemědělská v Černých Polích dojde k opravě již nevyhovujícího sportovního zázemí, které by se mělo za více než pět miliónů korun by se během tří měsíců proměnit v moderní a účelné sportoviště.

hriste-bezec

„Město Brno investuje do revitalizace kapacit určených pro sportování s cílem podpořit pohybové aktivity dětí a mládeže. Díky rekonstrukci hřiště získají děti kvalitní a moderní zázemí nejen pro hodiny tělocviku,“ uvedl první náměstek primátora Robert Kotzian.

Hřiště se například dočká nových zpevněných ploch účelových hřišť a běžeckých tratí, které jsou navrženy se speciálními povrchy, dojde také k úpravě stávajících tribun tak, aby bylo možné zajistit zázemí pro návštěvníky sledující případné závody. V severovýchodní části bude také vybudován uzamykatelný skladu sportovního náčiní a celý areál bude nově oplocen.  

Zdroj: MMB


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...