Fakultní nemocnice splnily podmínky pro poskytování kardiovaskulární péče

Brno, 6. února 2012 (MEDIAFAX) - Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, Centrum kardiovaskulátrní a transplantační chirurgie a Fakultní nemocnice Brno obhájily statut Komplexního kardiovaskulárního centra pro období do 31. prosince 2014. V pondělí to řekla mluvčí kliniky Šárka Urbánková. "Osvědčení o splnění podmínek vydalo Ministerstvo zdravotnictví České republiky na konci ledna," uvedla Urbánková.

Chirurgove-operace-na-sale-KT-8

Zařízení mohou na základě doporučení Pracovní skupiny pro kardiovaskulární péči v ČR poskytovat komplexní kardiovaskulární péči pro dospělé, děti od 15 let, také transplantační program dětského věku a péči pro děti všech věkových skupin včetně období těhotenství.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...