Ladislav Špaček v neděli provede etiketou stolování

Brno, 20. listopadu 2013 – Jedinečnou příležitost povečeřet s odborníkem na etiketu Ladislavem Špačkem budou mít Brňané tuto neděli 24. listopadu. Cílem akce je nejen pobavit, ale také poučit a především přinést nevšední zážitek degustační večeře s praktickým nácvikem stolování, konverzace a etikety nejen u stolu. To vše pod vedením mistra etikety.

pribory

Koncept tzv. asistovaných večeří již funguje v Praze. V Brně se akce uskuteční poprvé. Akce je určena každému, kdo chce nebo potřebuje stolovat podle společenských pravidel, i těm, kteří se chtějí zbavit špatných návyků, které se v rodinách a komunitách často přenášejí i na další generace.

Akce se uskuteční v restauraci Borgo Agnese a každý účastník si odnese novou knihu Ladislava Špačka Business etiketa a komunikace s osobním věnováním. Ze vstupného připadne za každého účastníka 300,- Kč nadačnímu fondu Pro dětský smích.

Ladislav Špaček působil jako pedagog, redaktor a moderátor. Do povědomí vešel především jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, stoloval s desítkami prezidentů a členů královských rodin. V současnosti působí jako konzultant v oblasti komunikace a etikety a o této oblasti již publikoval více než desítku publikací.


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.