Ladislav Špaček poradí, jak se vyhnout faux pas při stolování

Brno, 7. ledna 2013 – Etiketa stolování a etiketa oblékání budou tématy asistované večeře s Ladislavem Špačkem, která se uskuteční v neděli 12. ledna v brněnské restauraci Borgo Agnese. Během interaktivního „semináře", jehož součástí bude také degustační menu, se účastníci pod vedením známého popularizátora etikety seznámí s nejdůležitějšími prvky správného oblékání a chování u stolu.

Organizátoři se pro úspěch prvního semináře, který se v Brně uskutečnil v listopadu, rozhodli jej rozšířit o seznámení s etiketou oblékání. V první části akce se tak účastníci z úst Ladislava Špačka například doví, jak se správně oblékat pro různé příležitosti a co znamenají jednotlivé typy dress codů. V následující fázi večera si pak během pětichodového degustačního menu praktický vyzkouší zásady správného stolování. Každý účastník akce si navíc vedle znalostí, jak se vyvarovat společenských přešlapů, odnese novou knihu Ladislava Špačka Business etiketa a komunikace s osobním věnováním.

Ladislav Špaček působil jako pedagog, redaktor a moderátor. Do povědomí vešel především jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, stoloval s desítkami prezidentů a členů královských rodin. V současnosti působí jako konzultant v oblasti komunikace a etikety a o této oblasti již publikoval více než desítku publikací.

Více informací je k dispozici na oficiálních stránkách pořádající agentury OnePR.


Související články: