Na náměstí Svobody proběhnou svatomartinské oslavy

Na náměstí Svobody v Brně se ve středu 11. listopadu uskuteční slavnostní svatomartinský košt mladých vín. Otevírání vín proběhne přesně v 11 hodin a 11 minut, k zahájení jsou navíc připraveny ochutnávky vín a doprovodné hudební vystoupení. Protože je o tato ovocitá a svěží vína stále větší zájem, do celostátní akce se začleňuje čím dál více firem. V loňském roce se do svatomartinských oslav zapojilo celkem 86 vinařství z Čech a Moravy. Tento rok se počet zvýšil na 89 prodejců. Ke svatomartinským oslavám se poprvé v tomto roce přidá i Slovensko. Každé víno je hodnoceno nezávislou degustační porotou, která určí, zda postoupí do prodeje, nebo ne.
Pokud nestihnete svatomartinské oslavy v Brně, můžete navštívit křest vín ve stejný den v Ústí nad Labem, Mostě, Teplicích, Uherském Hradišti nebo v Židlochovicích. V pátek 13. listopadu si můžete na křest vín zajet do Mikulova, 14. listopadu pak do Němčiček, Valtic, Hustopečí a Šardic.

vino.gif

 

Komentáře 

 
-1 #1 Daniela 2011-11-11 09:04
11. listopadu není středa, ale pátek a 13. listopadu je neděle. Pořiďte si kalendář!
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...