Charitativní bazar BE CHARITY ve Vaňkovce opět přispěje handicapovaným dětem

Brno, 24. listopadu 2022 – Od 24. do 27. listopadu se v Galerii Vaňkovka uskuteční již sedmý ročník charitativního bazaru BE CHARITY. V rámci něj si mohou návštěvníci pořídit řadu módních kusů věhlasných světových značek. Veškerý výtěžek z akce poputuje na rehabilitace a rehabilitační pomůcky vybraným dětem Nadačního fondu Be Charity.

chatira vankovka bazar

„Letošní ročník charitativního bazaru je již sedmým v pořadí, který ve spolupráci s Barbarou Nesvadbovou a jejím Nadačním fondem Be Charity pořádáme. Jsme velmi pyšní, že se díky zájmu veřejnosti podařilo v předchozích letech přispět na rehabilitace a rehabilitační pomůcky handicapovaných dětí již částkou 960 tisíc korun,“ uvádí Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka.

Lounge zónu bazaru najdou návštěvníci v samotném středu nákupního centra. Budou zde moci pořídit módní kusy známých světových a osobností jako Max Mara, Hugo Boss, Stella McCartney, Ralph Lauren Polo, Tommy Hilfiger a dalších.

V sobotu 26. listopadu v 15 hodin pak proběhne talk show se samotnou zakladatelkou fondu Be Charity Barbarou Nesvadbovou. Pro návštěvníky Tripoli Restaurant budou dále během celého dne připravovat adventní menu Betty Minaříková a Vojta Urban – účastníci top 10 letošní řady soutěže MasterChef. Podstatná část z prodeje pokrmů půjde opět na pomoc handicapovaným dětem.


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události