Kam za relaxem? V Aqualandu je otevřeno na Štěpána i Silvestra

Brno, 21. prosince 2017 - Odpočinout si od stresu a dopřát tělu potřebný relax můžete i během svátků. Nejmodernější aquapark v České republice, Aqualand Moravia, má totiž s výjimkou Štědrého dne otevřeno denně. Návštěvu sauny nebo hřejivé termální vody si tak můžete dopřát na první i druhý svátek vánoční nebo na Silvestra. Zážitek z návštěvy aquaparku navíc umocní nově otevřené venkovní bazény s 37stupňovou vodou, díky nimž se o letošních svátcích budete cítit jako v lázních.

Přestože se rok 2017 pomalu chýlí ke konci, zábava v Aqualandu Moravia nekončí ani během svátků. „Zavřeno máme pouze na Štědrý den, hned 25. prosince jsme ale návštěvníkům k dispozici v běžné pracovní době, tedy od 10 do 21 hodin,“ uvedla Blanka Marková z Aqualandu Moravia. I během státních svátků si tak malí i velcí mohou užít zábavu na tobogánech, relax ve wellness zóně Forum Romanum nebo dobré jídlo v místní restauraci.

Od tohoto víkendu jsou navíc otevřeny zcela nové venkovní bazény, které budou celoročně nabízet horkou termální vodu o teplotě 37 °C. Bazény, jimž návštěvníci vybrali jména Romulus a Remus Pool, využívají vodu z místního vrtu a umožňují pohodlné venkovní koupání bez ohledu na počasí. „Jsme rádi, že jsme v rekordním čase zvládli vybudovat hned dva bazény, které využívají velmi složitých technologií. Věříme, že obzvláště v zimě návštěvníci možnost odpočinku v horké vodě, jež svými účinky dosahuje kvalit koupelí v lázeňských zařízeních, ocení,“ doplnila Blanka Marková z Aqualandu Moravia.

Také Silvestra mohou zájemci strávit po uši ve vodě. Letos je v Aqualandu Moravia připraven bohatý program pro rodiny s dětmi nazvaný Pohádkový Silvestr. Ten zahrnuje vystoupení různých pohádkových bytostí, soutěže, diskotéky, animační programy i výtvarnou dílnu. Vše doplní hudební vystoupení DJ. Vyvrcholením silvestrovských oslav v Aqualandu Moravia poté bude vnitřní ohňostroj, který odstartuje v 17 hodin. Zájemci o celovečerní veselí se mohou i s dětmi ubytovat v hotelu Aqualand Inn. V rámci hotelového Silvestra se pak děti budou moci zapojit třeba do kreativního kurzu vaření nebo si začarovat s kouzelníkem.


Související články:

Komentáře  

 
0 #1 Isis 2018-01-17 20:23
I have checked your website and i've found
some duplicate content, that's why you don't rank high in google,
but there is a tool that can help you to create 100% unique content,
search for; Boorfe's tips unlimited content

Look at my page: CatherineSmall: https://Gilbert21.jimdo.com
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vinařství Malanik

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN