Vyhrajte 10 lístků na krasobruslařskou show Jevgenije Pljuščenka!

Brno, 15. listopadu 2012 – Fenomenální krasobruslař Jevgenij Pljuščenko zavítá se svou show Pán ledu 13. prosince do brněnské Kajot Areny. Společně s ním přijedou potěšit příznivce tohoto elegantního sportu například dvojnásobný mistr světa Stephane Lambiel, olympijská medailistka Irina Slutská, bulharský taneční pár Albena Denkova a Maxim Staviski nebo mistryně Evropy Laura Lepisto. Zpravodajský portál iBrno.cz vám přináší jedinečnou příležitost vyhrát vstupenky na toto představení. Stačí správě odpovědět na následující soutěžní otázku.

SOUTĚŽ UKONČENA

Soutěž!


Kolikatinásobný mistr světa je Jevgenij Pljuščenko?

a) dvojnásobný
b) trojnásobný
c) čtyřnásobný

Pět vylosovaných výherců získá po dvou vstupenkách na krasobruslařské představení Jevgenij Pljuščenko – Pán ledu 2012, které se uskuteční 13. prosince v brněnské Kajot Areně. Správné odpovědi zasílejte do 6. prosince 2012 na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte heslo PÁN LEDU.

 

Účastníci ledové show předvedou publiku svoje nejlepší programy a taktéž zakomponovaná úplně nová čísla, které připravili pro toto turné. Společně s Pljuščenkem na ledě objeví:

  • Jevgenij Pljuščenko (Rusko) – olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa
  • Irina Slutskaya (Rusko) - olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa
  • Stephane Lambiel (Švýcarsko) – olympijský medailista, dvojnásobný mistr světa
  • Albena Denkova a Maxim Staviski (Bulharsko) – dvojnásobní mistři světa
  • Laura Lepisto (Finsko) – světová medailistka, mistryně Evropy
  • Yukina Ota (Japonsko) – juniorská mistryně světa
  • Stefania Berton a Ondřej Hotárek (Itálie) – mistři Itálie v kategorii sportovních dvojic
  • Fiona Zaldua a Dmitri Sukhanov (VB)
  • Tatiana Ryazanova a Ruslan Goncharov (Ukrajina)

Termíny show:
12. 12. 2012 – 19:00 - Zimní stadion Sareza, Ostrava – Poruba, Ostrava – Poruba
13. 12. 2012 - 19:00 - Kajot Arena, Křídlovická 911/34, Brno
14. 12. 2012 - 19:00 - Tipsport Arena (HC Sparta Praha), Praha 7-Holešovice

Jevgenij Pljuščenko – Pán ledu 2012

Vzhledem k pořádanému mistrovství Francie, jehož termín se kryje s touto exhibicí se show nakonec nezúčastní Francouz Brian Joubert, o kterém se původně hovořilo jako o jedné z hlavních hvězd. Vzhledem ke křížení představení s Mistrovstvím České republiky v krasobruslení není jistý ani start českých krasobruslařů Tomáše Vernera a Michala Březiny.

V letech 2008 a 2010 předvedl své grandiózní umění jako Pán ledu na Slovensku olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a sedminásobný mistr Evropy Jevgenij Pljuščenko. Spolu se svými nedávnými soupeři a souputníky po světových ledových arénách předvedl velkolepou show, při které lidé od začátku do konce tleskali a skandovali jména jako Petrenko, Slutska, Lang, Szolchowy, Bonaly, Graetz a dalších. Mnoho z nich doprovázel na svoje Stradivárky v hodnotě víc jak 4 milióny dolarů slavný houslista a skladatel Edvin Marton, držitel ceny EMI.

Představení mělo velký úspěch nejen v Bratislavě, ale i v Košicích, Zvoleně, Praze, Ostravě, Brně. Každého vystoupení bylo skutečně nezapomenutelným zážitkem. I díky skvělému přijetí publika se agentuře 212 podařilo s Žeňou, jak se Plujščenkovi říká, domluvit na dalším turné, které je i přípravou na nadcházející zimní OH 2014 v Soči, kde chce dokázat, že ještě nepatří do sportovního důchodu.

Show Jevgenij Pljuščenko – Pán ledu 2012, bude nepochybně nezapomenutelným večerem pro každého, ať už někdy zkoušel piruetu nebo ne. Českým turné bude provázet vítěz Olympijský her v Salt Lake City Aleš Valenta, který jako první člověk na světě skočil trojité salto s pěti vruty, je držitel světového rekordu – 262,76 bodu a vítězem tří závodů Světového poháru.

Vstupenky můžete koupit v síti Ticketportal.

Podklady: www.krasobru.4fan.cz, Anna Kotarbová, foto: archiv pořadatelů


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  810111213
14151620
2124252627
28293031   
Nejbližší akce
22.01. Salome (1905)..
23.01. SHOW stání - Stand-up comedy..
14.02. S batohem do Peru..
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)