Policie v Brně uzavřela Veselou ulici kvůli podemleté vozovce

Brno, 7. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Podemletá vozovka zkomplikovala v úterý dopravu v Brně. V obou směrech musela být uzavřena Veselá ulice, řekla mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.

dopravni-kuzel-vozovka

Strážníci o půl druhé ráno při obchůzce zjistili, že ve Veselé ulici vytéká z chodníku silný proud vody, který se přes Středovou ulici dostal až na náměstí Svobody. "Chodník byl podemletý, nadzvednutý a podemletá byla i vozovka. Kvůli ohrožení bezpečnosti a plynulosti provozu jsme po osmé hodině ulici uzavřeli," uvedla Kapitančiková.

Podle ní nastaly komplikace v provozu. "Zakázali jsme vjezd všech vozidel v obou směrech. Objízdnou trasu jsme zvolili z Dominikánského náměstí přes ulici Zámečnickou, náměstí Svobody, Rašínovu a Moravské náměstí," dodala mluvčí s tím, že řidiči by měli být trpěliví.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...