Habánské sklepy otevřely zmodernizovanou vinotéku ve Velkých Bílovicích

Velké Bílovice, 13. září 2018 – Habánské sklepy slavnostně otevřely nové návštěvnické prostory. Oficiálně je představil ředitel vinařství Josef Svoboda 12. září za účasti prezidenta Svazu vinařů ČR Tibora Nyitraye, předsedy spolku Velkobílovičtí vinaři Františka Zapletala a starostky obce Velké Bílovice Marie Vlkové.

Habánské sklepy otevřely zmodernizovanou vinotéku ve Velkých Bílovicích 600x400

Návštěvníci Velkých Bílovic mohou nyní zavítat do designové vinotéky, moderního i historického sklepa a využít stylové salonky či venkovní terasu. „Rekonstrukce probíhala mnoho měsíců a jsem velmi rád, že nyní můžeme návštěvníky pozvat do Velkých Bílovic k příjemnému posezení a prohlídkám původního Habánského sklepa. Hosté se během návštěvy seznámí s dlouholetou historií vinařství, mohou si užít řízenou degustaci a zakoupit naše vína za speciální ceny,“ říká Josef Svoboda, ředitel Habánských sklepů, který při této příležitosti do prodeje uvolnil i raritní archivních vína, která jsou ke koupi pouze v právě otevírané vinotéce.

Habanske sklepy 01 600x400
Nově zmodernizované sklepní prostory Habánských sklepů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...