Moravský vinařský podzim opět představí i méně známá vinařství

Moravský vinařský podzim logo 2017 350x234Brno, 21. listopadu 2017 – Brněnské Kongresové centrum opět přivítá Moravský vinařský podzim. Již 18. ročník akce proběhne v pátek 24. listopadu. Návštěvníci zde budou mít možnost ochutnat vína přímo od vinařů, setkat se s nimi a případně i nakoupit „zásoby". Akci doprovodí ochutnávka sýrů, kávy a vinných produktů.

Cílem akce je představit nové i etablované, známé i méně známé vinařské společnosti z České republiky i zahraničí. K dispozici bude ochutnávka produkce od cca patnácti vinařství, včetně Znovínu Znojmo, Nového Vinařství či Sklepu Maryša Šitbořice a dalších. Hosté budou mít možnost vína nejen degustovat, ale na místě zakoupit nebo objednat u výrobce. Akce tak může být také dobrou příležitostí pro pořízení vánočních dárků pro přátele či obchodní partnery.

Moravský vinařský podzime se uskuteční od 19 hodin v Kongresovém centru na brněnském výstavišti. Program akce doplní ochutnávka 12 druhů sýrů, čerstvě pražené kávy Penerini Riserva (100% Arabica) z Brazílie a dalších produktů k vínu blízkým. Celým večerem bude provázet Horňácká cimbálová muzika Petra Mičky a Horňácký mužský sbor Chotár. Podrobnější informace o akci jsou k dispozici zde.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit