VUT- nakladatelství Vutium

Grand Jour de Champagne Brno: změna termínu!

Grand Jour de Champagne 350x233Brno, 2. listopadu 2017 – Poslední říjnový den odstartoval v Praze 11. ročník festivalu šampaňských vín Grand Jour de Champagne 2017. Akce trvá až do 8. října a dva významné body programu se odehrají také v Brně.

S velkým očekáváním je vždy spojena galadegustace Champagne Exhibition, která se uskuteční v úterý 7. listopadu v hotelu International (BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno). I v tomto případě bude letošní ročník mimořádně silný – kromě tradičních účastníků, jako je Mailly Grand Cru, deVenoge, Delamotte, Diebolt Vallois, Taittinger, Louis Roederer nebo R&L Legras, potvrdily svou účast i další champagne domy. Mezi nováčky patří Gosset, Billecart Salmon, J.-M. Séléqu, Joseph  Perrier nebo Vallart. Velmi zajímavou zkušeností je spolupráce s domem Club Trésors de Champagne, který má 24 členů. Hosté budou moci okusit víno ze dvou z nich – Forget Chemin a Rémy Massin et Fils.

Champagne Exhibition Brno: změna termínu!
Den: úterý 7. listopadu 2017
Hodina: 13.00–17.00

Druhou brněnskou akcí je Signature de Venoge Embassy Dinner, která proběhne ve středu 8. listopadu od 19.00 v Restaurantu Signature v Popůvkách.

Více o Grand Jour de Champagne zde.

 


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit