Devět vinařství z Pavlova představí svá vína v Otevřené zahradě

Brno, 9. srpna 2016 - Letní seriál večerních degustací pod názvem Víno z blízka nabízí tento čtvrtek výjimečnou přehlídku vín z Pálavy. V zelené oáze pod Špilberkem se tentokrát představí devět vinařství z proslulé vinařské obce Pavlova. Každý vinař nabídne z vlastní ruky ve volné degustaci 6–8 vín, celkem tedy na milovníky a znalce čeká téměř 70 vín.

vino sklenice nalevani

Procházka se skelničkou od vinaře k vinaři je současně prohlídkou moderní zahrady, ukryté za fasádami domů na Údolní ulici. Večerní program od 17:30 je doplněn jídlem z grilu restaurace La Bouchée a vystoupením jazzových hudebníků. Program a vstupenky na webu vinozblizka.cz nebo na místě u vstupu ve dvoře pořádající Nadace Partnerství.

  • Kdy: ve čtvrtek 11. srpna od 17.30 hodin
  • Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33 Brno

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...