Moravský vinařský podzim láká na ochutnávku vín známých i méně známých vinařů

Brno, 30. října 2014 – Brněnské Kongresové centrum přivítá v pátek 21. listopadu již 15. ročník akce Moravský vinařský podzim. Návštěvníci zde budou mít možnost ochutnat vína přímo od vinařů, setkat se s nimi a případně i nakoupit „zásoby". Akci doprovodí ochutnávka sýrů a cimbálová muzika z Horňácka.

Cílem akce je představit známé i méně známé, nové i začínající vinařské společnosti z ČR a zahraničí. K dispozici bude ochutnávka produkce od cca dvaceti vinařství, včetně Vinselekt Michlovský, Znovínu Znojmo, Vinařství Michal Schwarz a dalších. Hosté budou mít možnost vína nejen degustovat, ale na místě zakoupit nebo objednat u výrobce. Akce tak může být také dobrou příležitostí pro pořízení vánočních dárků pro přátele či obchodní partnery.

Moravský vinařský podzime se uskuteční v Kongresovém centru na brněnském výstavišti. Program akce doplní ochutnávka sýrů a celým večerem bude provázet cimbálová muzika z Horňácka. Podrobnější informace o akci jsou k dispozici na stránkách pořádající agentury Ambrosiamode.


Související články: