Presco Group

Nejlepší půjčovna dodávek v Brně? Máme vítěze.

Pronajmout si dodávku potřebuje čas od času každý z vás. V Brně a okolí je hned několik firem, které můžete v případě nouze oslovit. Co je pro vás jako zákazníka nejdůležitější? Znamená nejlevnější opravdu nejlepší? A na co si dát při výběru pozor?

Cena je důležitá, ale...

Záleží na mnoha dalších faktorech. Některé půjčovny nabízí pronájem již od 2 hodin, jiné od 4 hodin. U některých si dokonce musíte dodávku pronajmout minimálně na celý den. Zvažte tedy, na jak dlouhé časové období dodávku potřebujete a teprve potom dohledávejte ceník přímo pro časové období, které potřebujete. Obecně platí, že čím delší pronájem máte, tím levnější je hodinová, nebo denní sazba.

Hlavně, aby bylo z čeho vybírat

Každá dodávka má jiné rozměry a kapacitu. Zvažte, za jakým účelem si dodávku pronajímáte a jestli splňuje požadavky na převoz. A zde opět můžeme zmínit cenu – některé firmy mají na oko levný pronájem, avšak ten platí pouze pro menší typy dodávek. Zrovna pro vámi vybraný typ dodávky může být pronájem mnohem dražší, než má konkurence.

dodávky - půjčení již od 200 Kč

Pozor na omezení nájezdu

Spolu se zapůjčením dodávky máte ve smlouvě uveden maximální počet povolených km/den. Pokud tento limit překročíte, bude se vám k dané ceně pronájmu připočítávat např. 2 Kč/km. Pokud plánujete delší cestu, pak by se vám mohla nemile prodražit. Nejčastější limity omezení nájezdu jsou od 200 do 500km za den. Čím více, tím samozřejmě lépe.

Příslušenství, které se může hodit

Některé firmy k pronájmu poskytují jako bonus zapůjčení navigace zdarma, zapůjčení upínací a manipulačních techniky (oceníte v případě stěhování) a další benefity, které v konečném výběru určitě zohledněte.

A kdo se stal vítězem?

Vítězem se stala půjčovna dodávek v Brně firmy APN Solutions s.r.o., které je dle našich kritérií nejvhodnějším kandidátem pro krátkodobé pronájmy.

  • Cena: Z vybraného vzorku byla druhá nejlevnější, avšak jako jediná nabízí zapůjčení dodávky od 2 hodin.
  • Výběr: Firma má v nabídce několik užitkových vozů, přičemž u krátkodobého pronájmu (do 24 hodin) jsou ceny pro všechny typy dodávek stejné.
  • Omezení nájezdu: Firma má jeden z největších nájezdů – 500km/den.
  • Příslušenství: Možnost zapůjčení navigace zdarma, možnost zapůjčení upínací a manipulační techniky.

Komentáře 

 
0 #2 Jiří Ligocký 2018-11-26 13:05
Tohle hodnocení je hodně individuální. Chtělo by to provést trochu do hloubky jako stav vozů, přístup, vstřicnost a několik dalších aspektů. Já pravidelně zapůjčuji dodávky od Mobilityrent (https://pujcenidodavkybrno.cz/) a pro mne všechny tyto aspekty mají. Taky by určitě stáli za posouzení :)
 
 
0 #1 Lukas 2017-09-27 13:55
ještě jste zapomněli na http://autorentacar.cz/