Splňte si svůj sen...

Touha po vlastním domě je téměř v každém z nás už od pradávna. Dříve bydlely v rodinném domě celé generace rodin, později se hlavně mladší část rodiny přesunula do bytů v panelových domech a za posledních pár let chce většina mladší generace bydlet alespoň v hezkém bytě v novostavbě, ale touha po vlastním „domečku se zahrádkou" je někde uvnitř pořád. My se snažíme tyto touhy našich klientů beze zbytku splnit. Vyberte si dům v některém z našich projektů a zařaďte se mezi více jak 80 spokojených klientů v domech od naší společnosti...

Společnost RD Brist, s. r. o., se zabývá výstavbou rodinných domů od roku 2004. Výstavbu zaměřujeme především na ucelené soubory rodinných domů v lokalitách v okolí Brna. V naší nabídce najdete více než 25 typů rodinných domů a jejich počet neustále rozšiřujeme a inovujeme, jak dle požadavků klientů, tak i obcí, ve kterých stavíme. Nově stavíme i luxusní bazénové haly k celoročnímu užití, které je možno přistavět i k vašemu stávajícímu rodinnému domu.

rd-02

Zabýváme se výstavbou převážně samostatně stojících cihlových rodinných domů, a to jak klasických, tak moderních, u kterých klademe velký důraz na kvalitu stavebních prací, cenovou dostupnost, rychlost výstavby (smluvně 210 dní od započetí výstavby, na přání klienta možno výstavbu urychlit) a nadstandardní klientský servis. Nadstandardní klientský servis je právě to, co nás odlišuje...

Služby pro naše klienty ZDARMA, které jinde nenajdete:

 • Vytvoření projektu dle požadavků klienta (dispozice, vzhled, finanční možnosti aj.)
 • Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení (ohlášku), včetně průkazu ENB (energetická náročnost budovy) aj.
 • Vyřízení stavebního povolení (ohlášky) + kolaudace domu
 • Zajištění výhodného a rychlého hypotečního úvěru u nejznámějších bank za speciálních podmínek, vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci – kompletní vyřízení financování
 • Kompletní právní servis – veškeré služby spojené s katastrem nemovitostí, bankou, úřady apod.
 • Zapsání rozestavěné stavby – geometrický plán, podání na katastr nemovitostí
 • Odhady nemovitostí, revizní odhady u hypotečních úvěrů
 • Úprava vnitřních dispozic vašeho nového RD v průběhu výstavby, změny oproti projektové dokumentaci
 • Kompletní vnitřní vybavení domů v ceně – možnost výběru nadstandardního vybavení za speciální ceny
 • Vizualizace vašeho rodinného domu na vyžádání
 • Prodej vaší stávající nemovitosti rychle a bez provize – cena, za kterou je nemovitost prodána, vám náleží v plné výši
 • Inzerce vaší stávající nemovitosti na internetu a titulních stranách realitních časopisů
 • V případě prodeje vaší stávající nemovitosti dříve, než bude dokončen váš nový dům, vám poskytneme BEZPLATNÉ BYDLENÍ V NAŠICH FIREMNÍCH BYTECH V NOVOSTAVBÁCH v Brně
 • Garance výhodné ceny stavby – přineste si cenovou nabídku od konkurence, my nabídku s vámi porovnáme a dáme vám speciální cenové zvýhodnění oproti konkurenčnímu projektu
OPRAVDU všechny TYTO SLUŽBY MÁTE U NÁS ZDARMA

Ceny, které inzerujeme, jsou vždy konečné a smluvně garantované.

NOVĚ se od roku 2010 věnujeme i výstavbě a rekonstrukci bytových domů v Brně. Jedná se o projekty bytových domů v lokalitách, kde neprobíhá masová výstavba bytů, a tím si tyto byty velmi dobře drží svoji cenu právě díky jedinečnosti. Byty jsou vždy nadstandardně vybaveny – kuchyňské linky (lesk/lak), koupelnový nábytek, plovoucí podlahy, sanita, obklady, dlažby, interiérové dveře – výběr vždy z více typů designu. I u bytových domů klademe důraz na kvalitu zpracování, kvalitu materiálů, jedinečnost projektu – vzhled bytového domu, dispozice bytů – dle požadavků klienta, cenová dostupnost.

NAŠE PROJEKTY – právě stavíme:

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ LOKALITA roku 2011 – výstavba rodinných domů Hajany u Brna (5 km od nákupního centra Olympia Brno). V obci Hajany nabízíme „lokalitu 1" – jedná se o ucelený soubor 34 stavebních pozemků s výstavbou rodinných domů.

rd-03

Pozemky od velikosti 636–1 505 m2 včetně IS a příjezdové komunikace (pozemky jihovýchod, západ). Výběr z více typů domů – možnost vytvoření projektu dle přání klienta ZDARMA. Výstavba byla zahájena 05/2011. Klidná lokalita u lesa, slepá ulice – tenisové kurty, dětské hřiště a obchod vedle lokality.

V I. etapě této lokality je prodáno 75 %, nově i II. etapa výstavby – prodáno 5 %. KONEČNÁ CENA za RD 4+kk vč. gar. stání, kompletního vnitřního vybavení a DPH = 1 990 000 Kč.

Cena za m2 pozemku – 1 790 Kč včetně IS a komunikace.

www.rdhajany.cz

HAJANY – lokalita 2 „NOVINKA"

Ucelený soubor pouze 9 samostatných rodinných domů, klidná koncová ulice. Pozemky od 408 do 780 m2 včetně IS a komunikace. Jižní pozemky. Výstavba bude zahájena jaro 2012. První domy k nastěhování 4 Q/2012.

Konečné ceny za RD 4+kk vč. gar. stání, komp. vybavení, pozemku 408 m2 a DPH = 2 750 000 Kč.

Výběr z více typů RD, případně vytvoření projektu na přání klienta – ZDARMA.

rd-05

BYTOVÝ DŮM ulice Moravanská – Brno (u Vídeňské ulice)

Ojedinělý projekt pouze 10 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk, všechny byty v 1. np mají zahrádku, všechny byty ve 2. np mají prostorný balkón. Nadstandardní vnitřní vybavení v ceně. Uzavřený objekt, přístupný pouze majitelům bytů, parkovací stání před domem, u vybraných bytů parkovací stání ZDARMA. Dostatečná vzdálenost od komunikace – klid, v sousedství rodinných domů a zahrádek.

VÝSTAVBA ZAHÁJENA.

rd-04

VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ – 3 km od náměstí ve Slavkově u Brna (obec Němčany)

Výměry pozemků od 695 do 1 028 m2 včetně IS a komunikace.

Cena za RD 4+kk včetně garážových stání, kompletní vybavení, pozemku 695 m2 a DPH = 3 099 000 Kč. Výběr z více typů RD, případně vytvoření projektu na přání klienta – ZDARMA. Započetí výstavby je plánováno na jaro 2012.

VÝSTAVBA 3 řadových rodinných domů v lokalitě Modřice u Brna, domy situovány v zahradách. Započetí výstavby je plánováno na jaro 2012.

REFERENCE:
Rodinné domy – lokality: Sokolnice, Otnice, Drásov, Říčany u Brna, Veverské Knínice, Pohořelice, Vranovice, Telnice u Brna, Brno-Chrlice, Heršpice u Slavkova ,Velešovice u Slavkova, Hajany u Brna, Královopolské Vážany, Bílovice nad Svitavou. Bytový dům Viniční – Brno.

Vypracovala:
Petra Brázdová – vedoucí prodeje RD Brist, s. r. o.

RD Brist, s. r. o.
www.rdbrist.cz
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
tel.: 604 244 670


Komentáře  

 
0 #2 Petr Pavel 2015-04-25 19:18
Dobrý den, vystižný komentář.Z firmou se vubec nepouštějte do vystavby domu.Pan Brázda je podvodník a dluží kam se podívá.Domy nedostavěné a kvalita tomu taky odpovídá.Vyhnout obloukem.Stačí se informovat od nestastnych a podvedenych klientu.
Citovat
 
 
+2 #1 Jan Novák 2015-03-13 22:26
Jsou to podvodníci!!!!
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit