Brno může díky PUXtravel.cz v listopadu otestovat snowboardy

V návaznosti na úspěšné testování lyží mají Brňané exkluzivní příležitost vyzkoušet si před blížící se zimní sezonou také snowboardy. V termínu 17.-20. listopadu, tedy během víkendu prodlouženého státním svátkem, proběhne v rakouském středisku Zel lam See/Kaprun SNB Test pořádaný cestovní kanceláří PUXtravel ve spolupráci se snowboardovým řetězcem Subform. Testovat se budou značky Nitro, Ride a Meatfly.

snb-02„Chceme dát možnost všem snowboardistům otestovat před zimou desítky nových prken. Lidi z Brna i okolí mají jedinečnou šanci vyrazit na akci, kde se jim budou věnovat čeští odborníci," uvedl Karel Kameník, jednatel cestovní kanceláře PUXtravel. Ta se specializuje právě na zimní zájezdy pro lyžaře a snowboardisty a na Moravě patří k nejznámějším značkám v oboru.

Testování snowboardů je naplánováno na 17.-20. listopadu tohoto roku. 17. listopadu je státní svátek a tudíž pracovní volno. „Zájemci si tak mohou vzít pouze jediný den dovolené a na začátku zimy si mohou užít čtyřdenní pohodu na horách," doplnil Kameník.

Materiální zabezpečení akce zajišťuje snowboardový řetězec Subform. „Chceme dát lidem možnost si prkna osahat a pořádně ozkoušet, které jim nejlépe sedí. Na akci budou naši zkušení pracovníci, kteří naše snowboardy dobře znají, a mohou tedy kvalifikovaně poradit," řekl Petr Šmíd, zástupce Subformu. Na testování snowboardů bude možné pořídit zimní výbavu se slevou.

Testování snowboardů se bude odehrávat na ledovci Kitzsteinhorn, přímo nad věhlasným dvojstřediskem Zell am See/Kaprun. Za čtyři noci v apartmánu a tři a půl dne lyžování zaplatí zájemci pouze 5 290 Kč. V případě zájmu je možné si přiobjednat i autobusovou dopravu s odjezdem z Brna. Samotné testování lyží je automaticky zahrnuto v ceně zájezdu.

snb-03

Kompletní informace naleznete na webu cestovní kanceláře PUXtravel ve stránce věnované testování snowboardů.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit