Vyhrajte lístky na mystické představení Gregorian!

Brno, 5. března 2013 – Píseň My Heart Will Go On provázející vrcholnou scénu Titanicu, Vangelisův Conquest Of Paradise z historického filmu 1492, Kiss Of A Rose z filmu Batman Forever, She z romantického Notting Hillu. Nejen tyto legendární hity známé ze stříbrného plátna, ale také řadu dalších slavných melodií ve stylu mystických gregoriánských chorálů předvede 28. března v brněnské hale na Vodové vokální uskupení Gregorian. Se zpravodajským portálem iBrno.cz máte možnost vyhrát vstupenky na toto jedinečné představení.

gregorian

Gregorian přijíždí do České republiky s novým programem propojujícím rockové a popové evergreeny i aktuální novinky s podmanivou chorálovou hudbou a nejmodernější scénickou show. V rámci svého evropského turné Epic Chants Tour 2013 zazpívají také písně z nového alba Gregorian a samozřejmě také stálice z jejich bohatého repertoáru. Jedinečnou interpretaci zpěváků Gregorian ještě umocní výrazný hlas britské zpěvačky a skladatelky Amelie Brightman, která je hostem turné.

Soutěž!


V kterém roce vydala skupina Gregorian své první album?

a) 1999
b) 2005
c) 2010

Čtyři vylosovaní výherci obdrží po dvou vstupenkách na koncert Gregorian, který se uskuteční 28. března v hale na Vodové. Správné odpovědi zasílejte do středy 20. března 2013 na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte heslo Gregorian. Výherci budou kontaktování redakcí. Hodně štěstí!

Hudební fenomén Gregorian se zrodil před více než deseti lety. S nápadem propojit gregoriánský chorál s moderní hudbou přišel na začátku 90. let hamburský hudební producent Frank Peterson. Spolu s Michaelem Cretuem tehdy stvořil projekt Enigma. Koncem 90. let se rozhodl svou myšlenku oživit a pověřil tým zkušených tvůrců přepracováním aktuálních hitů popmusic do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů, gregoriánskému chorálu – odtud je také odvozen název skupiny Gregorian. Hned první album Masters of Chant zaznamenalo mezinárodní úspěch. Během desetiletí se Gregorian s více než šesti miliony prodaných alb stali velmi žádaným a vyhledávaným souborem. Jejich koncerty vidělo přes 1,3 milionu lidí, ve svém žánru nemají konkurenci.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticket Art a online na www.ticket-art.cz. Vstupenky jsou k dostání za 1 390 Kč, 1 190 Kč, 990 Kč, 790 Kč a 590 Kč.

Mediálním partnerem akce je časopis Brno Business & Style.

(red), foto: oficiální stránky Gregorian.de


Související články: