Vyhrajte lístky na mystické představení Gregorian!

Brno, 5. března 2013 – Píseň My Heart Will Go On provázející vrcholnou scénu Titanicu, Vangelisův Conquest Of Paradise z historického filmu 1492, Kiss Of A Rose z filmu Batman Forever, She z romantického Notting Hillu. Nejen tyto legendární hity známé ze stříbrného plátna, ale také řadu dalších slavných melodií ve stylu mystických gregoriánských chorálů předvede 28. března v brněnské hale na Vodové vokální uskupení Gregorian. Se zpravodajským portálem iBrno.cz máte možnost vyhrát vstupenky na toto jedinečné představení.

gregorian

Gregorian přijíždí do České republiky s novým programem propojujícím rockové a popové evergreeny i aktuální novinky s podmanivou chorálovou hudbou a nejmodernější scénickou show. V rámci svého evropského turné Epic Chants Tour 2013 zazpívají také písně z nového alba Gregorian a samozřejmě také stálice z jejich bohatého repertoáru. Jedinečnou interpretaci zpěváků Gregorian ještě umocní výrazný hlas britské zpěvačky a skladatelky Amelie Brightman, která je hostem turné.

Soutěž!


V kterém roce vydala skupina Gregorian své první album?

a) 1999
b) 2005
c) 2010

Čtyři vylosovaní výherci obdrží po dvou vstupenkách na koncert Gregorian, který se uskuteční 28. března v hale na Vodové. Správné odpovědi zasílejte do středy 20. března 2013 na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte heslo Gregorian. Výherci budou kontaktování redakcí. Hodně štěstí!

Hudební fenomén Gregorian se zrodil před více než deseti lety. S nápadem propojit gregoriánský chorál s moderní hudbou přišel na začátku 90. let hamburský hudební producent Frank Peterson. Spolu s Michaelem Cretuem tehdy stvořil projekt Enigma. Koncem 90. let se rozhodl svou myšlenku oživit a pověřil tým zkušených tvůrců přepracováním aktuálních hitů popmusic do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů, gregoriánskému chorálu – odtud je také odvozen název skupiny Gregorian. Hned první album Masters of Chant zaznamenalo mezinárodní úspěch. Během desetiletí se Gregorian s více než šesti miliony prodaných alb stali velmi žádaným a vyhledávaným souborem. Jejich koncerty vidělo přes 1,3 milionu lidí, ve svém žánru nemají konkurenci.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticket Art a online na www.ticket-art.cz. Vstupenky jsou k dostání za 1 390 Kč, 1 190 Kč, 990 Kč, 790 Kč a 590 Kč.

Mediálním partnerem akce je časopis Brno Business & Style.

(red), foto: oficiální stránky Gregorian.de


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události