Producent Erasure zahraje v Metru společně s November 2nd a Tibetem

Brno, 17. prosince 2012 – Newyorský kytarista a producent Steve Walsh, který produkoval kapelu Erasure a s jehož seskupením Brooklyn Boogaloo Blowout zpívala například slavná zpěvačka Norah Jones, vystoupí ve středu 19. prosince v brněnském klubu Metro Music Bar. Doprovodí tam od 20.30 hodin jako exkluzivní host dvě přední české klubové kapely November 2nd a Tibet. S oběma už v minulosti spolupracoval. Té první produkoval poslední album, u druhé se zase podílel na zvuku jejich novinkového CD.

tibet

„Když jsme přemýšleli, jak ozvláštnit náš společný vánoční koncert v Brně, napadlo nás využít toho, že je Steve Walsh zrovna v České republice. Na nabídku hraní nám nakonec kývl a s každou kapelou nacvičil její repertoár," popisuje baskytarista Tibetu Jiří Štefl.

Zpěvačka November 2nd Saša Langošová dodává, že se posluchači mohou večer těšit na více kytarových sól, než obvykle. „Pro obě skupiny to jsou navíc poslední letošní koncerty a rozhodně si je chceme užít," doplňuje.

Newyorský muzikant, skladatel a zvukový inženýr Steve Walsh vystudoval skladbu a produkci na prestižní Berklee College of Music v Bostonu. Ve svém portfoliu má umělce jako jsou Norah Jones, Erasure či Richard Julian. Řada písni, které napsal, se dostala do Top 10 hitparád v USA, Anglii, Austrálii či Německu. Pro český trh produkoval třeba comebackové „cashovské" album Pavla Bobka Víc nehledám, novinku Druhé trávy Marcipán z Toleda nebo svými kytarovými party ozdobil sledovanou novinku Václava Neckáře Dobrý časy.

Roman Helcl, foto: Magdalena Šteflová


Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce
25.06. K Nechorám do sklepa 2022..