Producent Erasure zahraje v Metru společně s November 2nd a Tibetem

Brno, 17. prosince 2012 – Newyorský kytarista a producent Steve Walsh, který produkoval kapelu Erasure a s jehož seskupením Brooklyn Boogaloo Blowout zpívala například slavná zpěvačka Norah Jones, vystoupí ve středu 19. prosince v brněnském klubu Metro Music Bar. Doprovodí tam od 20.30 hodin jako exkluzivní host dvě přední české klubové kapely November 2nd a Tibet. S oběma už v minulosti spolupracoval. Té první produkoval poslední album, u druhé se zase podílel na zvuku jejich novinkového CD.

tibet

„Když jsme přemýšleli, jak ozvláštnit náš společný vánoční koncert v Brně, napadlo nás využít toho, že je Steve Walsh zrovna v České republice. Na nabídku hraní nám nakonec kývl a s každou kapelou nacvičil její repertoár," popisuje baskytarista Tibetu Jiří Štefl.

Zpěvačka November 2nd Saša Langošová dodává, že se posluchači mohou večer těšit na více kytarových sól, než obvykle. „Pro obě skupiny to jsou navíc poslední letošní koncerty a rozhodně si je chceme užít," doplňuje.

Newyorský muzikant, skladatel a zvukový inženýr Steve Walsh vystudoval skladbu a produkci na prestižní Berklee College of Music v Bostonu. Ve svém portfoliu má umělce jako jsou Norah Jones, Erasure či Richard Julian. Řada písni, které napsal, se dostala do Top 10 hitparád v USA, Anglii, Austrálii či Německu. Pro český trh produkoval třeba comebackové „cashovské" album Pavla Bobka Víc nehledám, novinku Druhé trávy Marcipán z Toleda nebo svými kytarovými party ozdobil sledovanou novinku Václava Neckáře Dobrý časy.

Roman Helcl, foto: Magdalena Šteflová


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události