Eva Urbanová kvůli nemoci v sobotu v Brně nezazpívá roli Turandot

Brno, 20. května 2011 (MEDIAFAX) - První dáma české opery Eva Urbanová nevystoupí kvůli náhlému onemocnění v sobotu v brněnském Janáčkově divadle v hlavní roli Pucciniho Princezny Turandot. V pátek to sdělil umělecký šéf opery Rocc.

turandot250

"Místo původně avizované Evy Urbanové se v hlavní roli představí elitní německá sopranistka Susanne Schimmacková," řekl šéf opery.

Přeobsazení hlavní role v sobotním představení Princezny Turandot se divadlo rozhodlo podle Rocca divákům a předplatitelům kompenzovat padesátiprocentním snížením vstupného na červnové představení Verdiho opery Nabucco. "V hlavních rolích vystoupí dva držitelé Ceny Thálie, Csilla Boross a Richard Haan," řekl Rocc.

Jiří Nováček

Komentáře 

 
0 #1 Irma 2011-05-22 12:44
Lež jako věž...Urbanová 19.5. zpívala v Praze Kostelničku a 24.5. si to zopakuje...NDB dělá z lidí hlupáky.
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...