Lupič přepadl v Brně benzinovou čerpací stanici, s penězi odjel na kole

Brno, 4. října 2012 (MEDIAFAX) - S pistolí v ruce přepadl neznámý pachatel v maskáčovém oblečení benzinku v Brně. Odnesl si okolo 20 tisíc korun a odjel na kole, sdělila ve čtvrtek brněnská policejní mluvčí Andrea Straková. Loupež se stala v Hviezdoslavově ulici během posledních dvou týdnů, ale policie o ní informovala až nyní.

Pistole-v-ruce-03

"Muž v maskáčovém oblečení si vynutil peníze pod pohrůžkou střelné zbraně. Na hlavě měl khaki klobouk, kolem úst šátek a na očích sluneční brýle," řekla Straková.

Pachatel byl menší a silnější postavy. Policisté mají záznam z bezpečnostní kamery. "Žádáme veřejnost o spolupráce. Jakékoliv poznatky přijmeme na lince 158," dodala.

Lenka Horáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...