Po rvačce v herně na Cejlu skončil v bezvědomí jeden z opilců

Brno, 15. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Hádka opilců v herně v brněnské vykřičené čtvrti Cejl přerostla v noci na neděli v hromadnou rvačku. Vášně musely krotit čtyři hlídky strážníků posílené o republikové policisty, řekl mluvčí městské policie Jakub Ghanem s tím, že po bitce zůstal v lokále ležet muž v bezvědomí.

Vyslané hlídky městské policie zjistily, že podnik je plný opilých lidí. Operační středisko proto do romského ghetta poslalo k zajištění bezpečnosti ještě čtveřici strážníků z jednotky operativního zásahu. Nezvyklý ruch v nálevně a na ulici upoutal i projíždějící republikové policisty. Všechny hlídky pak podle Ghanema společně situaci v herně uklidnily.

Policisté zjistili, že na zemi v herně leží v bezvědomí pětačtyřicetiletý muž. "Strážníci mu poskytli první pomoc, přivedli ho zpět ke vědomí a přivolali mu sanitku," řekl Ghanem. "Vyšetřováním se podařilo zjistit útočníka, který ležícího muže několikrát kopl do hlavy," dodal. Šestatřicetiletého podezřelého pak republiková policie zatkla. Zraněného opilce odvezla sanitka do nemocnice k dalšímu ošetření.

Bez výtržností se neobešla noc na neděli ani na brněnském Kolišti. Skupina zfetovaných mladíků a slečen tam po půlnoci rozbíjela před sklepním klubem Fantromas sklenice o asfalt a házela je i na projíždějící auta. Incident se obešel bez zásahu policie, zdrogovaní a opilí teenageři totiž stačili zavčas zmizet. Hromady porozbíjených střepů pak musely z chodníku a vozovky uklízet pohotovostní vozy popelářů.

Jiří Nováček

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit