OC Letmo - nové oči nádraží

Brno, 6. června 2013 - Obchodní centrum LETMO, které je umístěno na spojnici několika významných tras v samotném srdci Brna, se 2. května otevřelo veřejnosti. V budově se nachází přes 50 obchodních jednotek. „Moderní budova zaujme nejen množstvím služeb, originálním designem a nádherným výhledem z vyšších pater," uvedl Zdeněk Filípek, ředitel společnosti IFM Group, která výstavbu zaštiťovala.

OC Letmo-nove oci nadrazi250


V komplexu zákazníci naleznou například potraviny či drogerii, dále módu pro všechny věkové kategorie, šperky, doplňky, lékárnu, květinářství, ale i banku či směnárnu. Návštěvníci mohou také zavítat do nově otevřené kavárny nebo food courtu. Obchodní centrum má dvě podzemních a osmi nadzemních podlaží, vchod je umožněn z ulice Josefské a Nádražní, a z podchodu pod hlavním nádražím.

OC LETMO-galerieFOTOGALERIE

Samotná historie nově otevřeného centra je pohnutá. Objekt bývalého kasina v lednu roku 2002 vyhořel, během záchranné akce zemřeli dva mladí brněnští hasiči David Kožuský a Jaroslav Gargula. Tuto tragédii připomíná památník ve tvaru kvádru, ve kterém jsou dva stíny, symbolizující ztracené životy zasahujících hasičů.

Foto: Kryštof Turek

Vyšlo v Brno Business & Style

Související články:
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...