OC Letmo - nové oči nádraží

Brno, 6. června 2013 - Obchodní centrum LETMO, které je umístěno na spojnici několika významných tras v samotném srdci Brna, se 2. května otevřelo veřejnosti. V budově se nachází přes 50 obchodních jednotek. „Moderní budova zaujme nejen množstvím služeb, originálním designem a nádherným výhledem z vyšších pater," uvedl Zdeněk Filípek, ředitel společnosti IFM Group, která výstavbu zaštiťovala.

OC Letmo-nove oci nadrazi250


V komplexu zákazníci naleznou například potraviny či drogerii, dále módu pro všechny věkové kategorie, šperky, doplňky, lékárnu, květinářství, ale i banku či směnárnu. Návštěvníci mohou také zavítat do nově otevřené kavárny nebo food courtu. Obchodní centrum má dvě podzemních a osmi nadzemních podlaží, vchod je umožněn z ulice Josefské a Nádražní, a z podchodu pod hlavním nádražím.

OC LETMO-galerieFOTOGALERIE

Samotná historie nově otevřeného centra je pohnutá. Objekt bývalého kasina v lednu roku 2002 vyhořel, během záchranné akce zemřeli dva mladí brněnští hasiči David Kožuský a Jaroslav Gargula. Tuto tragédii připomíná památník ve tvaru kvádru, ve kterém jsou dva stíny, symbolizující ztracené životy zasahujících hasičů.

Foto: Kryštof Turek

Vyšlo v Brno Business & Style

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...