Za parkování v Brně zaplatíme víc

O deset korun víc už brzy zaplatí Brňané za hodinu parkovného. Po jedenácti letech totiž město parkování zdraží. Místo dvaceti tak řidiči od konce října zaplatí třicet korun.
Zatímco loni tak automaty vynesly městské kase asi 31 milionů korun, letos se částka díky zdražení zřejmě výrazně zvýší. Město chce zdražením řešit nedostatek parkovacích míst. Doufá také, že lidé začnou víc jezdit městskou hromadnou dopravou. Místa na zaparkování v Brně dlouhodobě chybí. V celém Brně je jich asi 1900, v historickém centru 355.

park.gif

 

Komentáře 

 
-1 #1 AliceN. 2014-01-04 19:00
Město Brno-místo aby,u každého svého úřadu zajistilo dostatek park.míst a to zdarma na časově omezen.dobu-tak,když si občan potřebuje vyřídit cokoli -musí ještě platit předražené parkovné.Budiž-první hodina za 30Kč -ale druhá hod.již za 40Kč-to je sprostota!Zveda t poplatky umí každy hňup-ale zařídit parkování u úředních budov-nezvládl ani jeden starosta UMČ Brno střed a ani jeden primátor.Jediné,co zvládli-je katastrofální stav vozovek ve městě-a tlak městské policie-která jen pokutuje a stresuje řidiče.Ale,že by hlásila závady na vozovce nebo se snažila vymýtit kapsáře z centra a z MHD a kálejicí bezdomovce z ulic -tak to ne!
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...