Na Kolonádě připravují Víkend vleže

První brněnský sport-point Kolonáda připravuje na poslední červnový víkend mimořádný zážitek nejen pro fanoušky alternativní cyklistiky s názvem Víkend vleže. Na jednom místě si tu návštěvníci Kolonády budou moci prohlédnout a na vlastní kůži i vyzkoušet nejrůznější produkty alternativní cyklistiky. A to všechno za asistence zkušených jezdců, kteří rádi pomohou i těm méně zdatným. Víkend vleže startuje v sobotu 26. června ve 13 hodin a pokračuje až do nedělního večera. Sport-point Kolonáda se nachází asi v polovině cyklostezky v Jundrově mezi Anthroposem a Piavou.
Během víkendu bude možné otestovat jízdu na všech typech lehokol nejrůznějších velikostí. A nejen to, uherskobrodská společnost Azub Bike, výrobce a prodejce produktů alternativní cyklistiky, s sebou přiveze i zbrusu nový kousek ze svého portfolia, lehotříkolku původní české konstrukce Azub Eco Trike. Společně s lehokoly a lehotříkolkou si bude možné také zkusit jízdu na nejprodávanějších skládacích kolech světa značky Dahon, která vynikají nejen svým jednoduchým systémem skládání, ale i nízkou vahou a moderním designem. Outdoorové rodiny s dětmi jistě přivítají jedinečnou možnost otestování cyklovybavení pro malé děti, jako jsou vozíky za kolo, dětská odrážedla, tažné tyče či přípojná dětská kola. Nebudou chybět ani atrakce pro nejmenší děti, jako je skákací trampolína, houpací síť apod.

kolo.gif

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...