Vítěz kuchařské reality show Petr Jonáš si v Brně otevřel restauraci

Brno, 6. prosince 2013 – Petr Jonáš investoval a z kavárny v brněnských Řečkovicích vybudoval restaurací Wellington Cafe. Podle jejího majitele a zároveň šéfkuchaře zde návštěvníci najdou poctivou kuchyni, netradiční kombinace a celkově atraktivní jídla vyšší gastronomie za přijatelné ceny.

jonas jido

jonas fotoJonáš se v roce 2012 stal vítězem kulinářské show MasterChef. Jeho cílem je podávat jídla spojená i s estetickým zážitkem. „Za cenu obyčejného řízku a piva u nás dostanete jídlo, po kterém vám nebude těžko, a navíc si pochutnáte na něčem, co byste si doma neměli čas připravit. Nabízíme kvalitní kuchyni za cenu hospodských jídel. Naše prostory jsou elegantní a otevřeno máme pro všechny. Je tady přátelská atmosféra a to je co mě na gastronomii baví, vytvářet pohodu a skvělé zážitky," řekl Jonáš, který je majitelem a zároveň šéfkuchařem restaurace Wellington Cafe.

Součástí jeho práce je i prezentace jeho jídel na festivalech. Naposledy šlo o zajímavý kuchařský duel mezi bývalým porotcem kuchařské soutěže MasterChef Radkem Šubrtem a výhercem soutěže, Petrem Jonášem. Všechnu energii nicméně věnuje právě svojí restauraci a tomu, aby byli zákazníci vždy spokojení. Proto i každý týden mění jídelní lístek, aby vždy překvapil i stálé zákazníky.

Petr Jonáš se narodil v Brně. Sedm let působil v zahraničí jako manažer restaurací vysoké gastronomie.

foto: archiv Wellington Cafe


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...