Galerie Vaňkovka rozkvetla jarem

Až do 7. března probíhá v Galerii Vaňkovka v Brně výstava studentských prací Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Galerie Vaňkovka přišla s nápadem oslovit mladé zahradní architekty, aby návštěvníkům nákupního centra předvedli své pojetí jara. S návrhy se do soutěže přihlásilo patnáct studentských týmů ze Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity, z nichž bylo vybráno osm nejlepších.
Návštěvníci Vaňkovky mohou hlasovat, která prezentace je zaujala nejvíce. SMS zprávy ve tvaru VANKOVKA mezera ČÍSLO PROJEKTU mezera VAŠE JMÉNO mezera VÁŠ EMAIL zasílejte na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 Kč včetně DPH. Hlasování potrvá do soboty 6. března do 17 hodin, kdy bude v pasáži hlasování zastaveno a budou vyhlášeny tři vítězné týmy, jež získají dvacet, deset a pět tisíc korun v dárkových poukázkách Galerie Vaňkovka. Zároveň budou vyhlášena jména výherců z řad hlasujících, každý dvoustý hlasující vyhrává poukázku v hodnotě pět set korun na nákup v obchodech v Galerii Vaňkovka. Celý průběh hlasování včetně aktualizace pořadí můžete sledovat na webu www.galerie-vankovka.cz.

kvety.gif

 

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...