Akce roku na Velodromu nabídne zábavu pro celou rodinu

Brno, 14. září 2011 - Letos se již podruhé uskuteční v rámci projektu Zdraví jako vášeň akce na podporu prevence zdraví a zdravého životního stylu. Akce roku, kterou pro vás připravila Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, se koná 1. října od 13 do 19 hodin na Velodromu TJ Favorit Brno.

akce_roku_250

Můžete se těšit na odpoledne plné zábavy pro celou rodinu, dozvědět se něco o svém zdraví, zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny a možná vyhrát jeden ze dvou automobilů Suzuki SX4! „Zkuste tipovat na webu Zdraví jako vášeň a pokusit se vyhrát! I když největší výhrou je zdraví!“ říká Regina Pokorná, ředitelka pořádající agentury Regee Production.

Dále vám na akci „dvěstějedenáctky“ představí v zajímavých ukázkách svoji práci Policie ČR, Městská policie, hasiči a záchranná služba. Zblízka si prohlédnete historická i současná policejní auta, výbavu speciálních jednotek nebo koš balonu. V hudebním programu vystoupí Markéta Konvičková, Plavci, Těžkej Pokondr a Legendy se vrací.

akce_roku600
Zóna zdraví nabídne návštěvníkům možnost změřit si zdarma tlak, tuk, cholesterol, zjistit složení svého těla na přístroji In Body, nechat si poradit s výživou. Děti mohou soutěžit o sladké odměny, využít obří nafukovací skluzavku a další zábavní atrakce nebo si nechat namalovat obličej. Pojištěnci ZP MV ČR se mohou zúčastnit soutěží o auta a další ceny na www.zdravijakovasen.cz, kde také naleznete podrobnější informace o akci. Vstup na akci je zdarma.

(red)


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...