Akce roku na Velodromu nabídne zábavu pro celou rodinu

akce_roku_250Brno, 14. září 2011 - Letos se již podruhé uskuteční v rámci projektu Zdraví jako vášeň akce na podporu prevence zdraví a zdravého životního stylu. Akce roku, kterou pro vás připravila Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, se koná 1. října od 13 do 19 hodin na Velodromu TJ Favorit Brno.

Můžete se těšit na odpoledne plné zábavy pro celou rodinu, dozvědět se něco o svém zdraví, zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny a možná vyhrát jeden ze dvou automobilů Suzuki SX4! „Zkuste tipovat na webu Zdraví jako vášeň a pokusit se vyhrát! I když největší výhrou je zdraví!“ říká Regina Pokorná, ředitelka pořádající agentury Regee Production.

Dále vám na akci „dvěstějedenáctky“ představí v zajímavých ukázkách svoji práci Policie ČR, Městská policie, hasiči a záchranná služba. Zblízka si prohlédnete historická i současná policejní auta, výbavu speciálních jednotek nebo koš balonu. V hudebním programu vystoupí Markéta Konvičková, Plavci, Těžkej Pokondr a Legendy se vrací.

akce_roku600
Zóna zdraví nabídne návštěvníkům možnost změřit si zdarma tlak, tuk, cholesterol, zjistit složení svého těla na přístroji In Body, nechat si poradit s výživou. Děti mohou soutěžit o sladké odměny, využít obří nafukovací skluzavku a další zábavní atrakce nebo si nechat namalovat obličej. Pojištěnci ZP MV ČR se mohou zúčastnit soutěží o auta a další ceny na www.zdravijakovasen.cz, kde také naleznete podrobnější informace o akci. Vstup na akci je zdarma.

(red)