Pro velký zájem studentů bude pracovní veletrh na výstavišti

Areál brněnského výstaviště se stane dějištěm letošního ročníku pracovního veletrhu JobChallenge, který již počtvrté pořádá Kariérní centrum Masarykovy univerzity pro studenty a absolventy vysokých škol. Důvodem pro změnu místa konání veletrhu je tradičně velký zájem, loni se veletrhu účastnilo více než 1300 studentů. Akce se koná ve středu 10. listopadu od 9 do 17 hodin v Kongresovém centru BVV v Brně.
Pro studenty je veletrh příležitostí setkat se se zástupci renomovaných společností, kteří jim nabídnou pracovní uplatnění, možnost stáží nebo spolupráci na diplomových pracích. „Letos se rozšířilo také spektrum oborů, ze kterých si budou moci zájemci vybrat – práci nabídnou například banky, IT firmy, technické nebo zdravotnické společnosti,“ uvedla Marcela Strmisková z Kariérního centra Masarykovy univerzity.

Student.jpg


Nově budou moci studenti využít také profesionální kariérní poradenství. Ve speciálním stánku poradí zájemcům psycholog, jak napsat životopis, jak se připravit na přijímací pohovor, zodpoví dotazy týkající se výběru práce. Studenti, kteří se na veletrh zaregistrovali předem, budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny a prvních dvacet bude mít možnost absolvovat analýzu osobnostního profilu s psychology přímo v Kariérním centru MU.
Firmy dostanou prostor pro prezentaci vlastní činnosti a možnost osobního kontaktu s budoucími absolventy. Jako jeden z významných zaměstnavatelů v jihomoravském regionu se představí také sama Masarykova univerzita.
Další informace na www.jobchallenge.muni.cz

 

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...