Létat z Brna do Prahy se bude jen jednou denně

V září České aerolinie oznámily, že linka mezi Prahou a Brnem skončí. Našel se však nový provozovatel, společnost Central Connect Airlines (CCA), která chtěla cestující přepravovat třikrát denně. Nakonec budou letadla z Brna do Prahy a zpět létat pouze jednou denně. Z Prahy cestující vyrazí v poledne a v Brně budou o tři čtvrtě hodiny později. Na zpáteční cestu letadlo odstartuje v 15.40. Starý a nový provozovatel letecké linky spolu uzavřeli smlouvu o společném rezervačním systému (code-share) a cestujícím z Brna umožní letět do jakékoli destinace, kam České aerolinie létají.
Od 16. prosince začnou z Brna třikrát týdně létat spoje na londýnské letiště Luton. V zimním letovém řádu bude také nově linka do italského Bergama. Spojení s Moskvou a Londýnem zůstává. V létě možná Brno získá přímou linku do jižního Španělska, kde má společnost CCA několik destinací.

letiste.jpg

 

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.