V Líšni otevřou nová sportoviště

V salesiánském středisku mládeže v Brně-Líšni byl dokončen projekt SALVe (salesiánský areál líšeňské veřejnosti), díky kterému má mládež k dispozici nové fotbalové a hokejbalové hřiště. Veřejnost se může těšit na letní i zimní bruslení, pro nejmenší bude otevřené dětské hřiště. V rámci projektu byla rozšířena budova o nové učebny a sportovní sál. Z celkových nákladů stavby ve výši 43 mil. Kč bylo 35 mil. Kč financováno z dotace EU. Zbývajících 8 mil. Kč zajišťuje Nadace pro radost převážně z darů individuálních dárců. Polovina této částky je již uhrazena, zbývá zajistit 4 mil. Kč.
Slavnostní otevření nového areálu s atrakcemi pro děti i dospělé se uskuteční v sobotu 23. října ve 14 hodin za účasti významných představitelů politického i kulturního života. Připraven je pestrý program plný soutěží, divadelní představení Járy Cimrmana a hudební vystoupení skupiny Beta Verze.

salve-lisen250


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...