Linka mezi Prahou a Brnem zůstane

Hlavnímu městu Moravy zůstane letecké spojení do Prahy. A to i přesto, že společnost ČSA pravidelnou linku k 1. listopadu zrušila. Česká letecká společnost Central Connect Airlines (CCA) naváže se začátkem zimního letového řádu, tj. od 1. listopadu, na pravidelné lety mezi Brnem a Prahou, které dosud zajišťovala společnost České aerolinie. K tomuto kroku dochází po vzájemných jednáních mezi leteckými společnostmi CCA a ČSA, letišti Brno a Praha a vedením Jihomoravského kraje. Pro cestující veřejnost bude tedy i nadále zajištěno letecké spojení z Brna přes Prahu do řady dalších destinací. Přidělením tzv. Code Share budou mít nadále klienti ČSA a CCA možnost využít rozsáhlé sítě linek do evropských i dálkových destinací, to samozřejmě platí i pro cestující do Brna.
Letadla Saab 340 o kapacitě 33 míst a rovněž posádky společnosti Central Connect Airlines nebudou na lince do Prahy nic nového, protože již dosud mezi Prahou a Brnem létají pod značkou Českých aerolinií na základě pronájmu. CCA také z Brna v květnu zahájila pravidelné spojení dvakrát týdně do chorvatského Zadaru. O podrobnostech letového řádu a dalších údajích bude cestující veřejnost následně informována prostřednictvím sdělovacích prostředků.
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...