Před brněnskou IKEA vyroste nejdelší kuchyně

Před brněnským obchodním domem IKEA bude postavena nejdelší kuchyně v České republice. Pokus sestavit kuchyni dlouhou více než sto metrů se uskuteční ve středu 1. září od 15 hodin na parkovišti před hlavním vchodem. Rekord bude na místě změřen a zapsán do České databanky rekordů.
Dosud nejdelší kuchyni v České republice bude tvořit téměř padesát kuchyňských dílů o délce 240 centimetrů. Na celý průběh výstavby bude dohlížet komisař agentury Dobrý den, který kuchyni změří a rozhodne o platnosti rekordu. Pokud půjde vše podle plánu, spatří návštěvníci centra nejdelší kuchyňskou linku smontovanou již v 18 hodin.
Nejdelší kuchyně bude bezprostředně po zápisu do České databanky rekordů přímo před brněnskou IKEA prodána. Předem registrovaní zájemci si budou moci jednotlivé díly z rekordní kuchyně sami rozebrat a s výraznou slevou odkoupit za 2 490 korun. Výtěžek z prodeje bude věnován nadaci Křižovatka.
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...